امروزه بسیاری از مردم مشتاقانه دنبال فیلم ها و سریال های متنوع و خوش ساخت می گردند تا از آن لذت ببرند.

هند نیز در این صنعت محبوب پیشرفت زیادی دارد و فیلم های بالیوود به یکی از مشهورترین ستاره های سینما در جهان تبدیل شده اند.

یکی از محبوب ترین و مشهورترین بازیگران سینمای هند، سلمان خان (عبدالرشید سلیم سلمان خان) است.

او بیشتر در فیلم های اکشن، رمانتیک و کمدی بازی می کند. برای تماشا بهترین فیلم های سلمان خان با ما همراه باشید.

1. باجرنگی بایجان

برادران باجرنگی یک فیلم کمدی درام محصول سال ۲۰۱۵ با بازی سلمان خان است.

سلمان خان نقش پاوان را بازی می کند و با بازی شگفت انگیز خود حس کمدی و درام را به مخاطب منتقل می کند.

این فیلم درباره یک زن پاکستانی لال است که با خانواده اش به هند سفر می کند. در این سفر دختربچه به طور اتفاقی از خانواده اش جدا می شود و آنها را از دست می دهد.

پاوان که مرد بسیار خوبی است دختر را پیدا می کند و رابطه عاطفی بین آنها ایجاد می شود اما پاوان می خواهد خانواده کودک را پیدا کند و کودک را به خانواده اش تحویل دهد.

اما به دلیل تنش های ی بین هند و پاکستان با مشکلات زیادی مواجه می شود و به صورت غیرقانونی به پاکستان سفر می کند.

او با خبرنگاری آشنا می شود که به پاوان کمک می کند. با پیشرفت فیلم، حقایق جالبی وجود دارد که این فیلم را به یکی از بهترین فیلم های هندی سلمان خان تبدیل می کند.

2. و از طریق nomo (Tere Naam)

فیلم نام شما در سال 2003 ساخته شده و بدون شک یکی از بهترین فیلم های هندی دوبله فارسی سلمان خان است.

فیلمی که شما نامزد آن هستید، فیلمی اکشن، کمدی و درام است. این فیلم درباره دختری به نام نیرجلا است. نیرجالا دختری از خانواده ای ثروتمند است که خانواده اش قصد دارند با پسری از خانواده ای درجه یک ازدواج کنند.

اما نیرجالا عاشق پسر فقیری به نام راضی (سلمان خان) می شود. راضی در یک درگیری خیابانی مجروح می شود و حافظه خود را از دست می دهد.

نرجالا بین دو تصمیم مردد است: از خانواده خود اطاعت کند یا عشق خود را پیدا کند. منتقدان معتقدند بهترین بازی سلمان خان در این فیلم بوده است.

3. من عاشق شدم (مین پیار کیا)

فیلمی که عاشقش شدم که در سال 1989 اکران شد، اولین فیلم سلمان خان بود که او را به یک ستاره تمام شب تبدیل کرد.

این درام عاشقانه به کارگردانی سورج برجاتیا و کارگردانی راجشری پروداکشنز یکی از آثار کلاسیک سینمای هند است.

این فیلم داستان پرم و سومان، دو جوان از طبقات اجتماعی مختلف را روایت می‌کند که بر خلاف هر شرایطی یکدیگر را دوست دارند.

من آساگره شهد با آهنگ های جذاب و دیالوگ های کوبنده، در گیشه موفق شد.

این فیلم جوایز بسیاری از جمله بهترین فیلم را در جوایز Filmfare در سال 1989 به دست آورد.

بازی سلمان خان در نقش پرم او را به یک قهرمان رمانتیک برای آیندگان تبدیل کرد.

فیلم عاشقم» حتی پس از گذشت بیش از سه دهه از اکرانش، با داستان جاودانه و بازی های فراموش نشدنی اش دل ها را تسخیر می کند.

4. می توانم از شما بپرسم، کیمان؟ (?ما برای شما کی هستیم)

یکی از معروف ترین فیلم های هندی با دوبله فارسی، من برای تو کی هستم سلمان خان است؟ در نظر گرفته شده است

این فیلم فوق العاده خوش ساخت با بازی بی عیب و نقص سلمان خان و مدوری دیکسیت به یکی از پربیننده ترین فیلم های هند تبدیل شد.

این فیلم یک فیلم کمدی موزیکال محصول 1994 بود که رکوردهای باکس آفیس را شکست و قلب تماشاگران را در سراسر هند تسخیر کرد.

من برای تو کی هستم؟ داستان حول محور دو خانواده می گذرد که از طریق ازدواج ترتیب داده شده بین فرزندانشان به هم می رسند.

این فیلم پر از آهنگ ها و رقص های زیبا است. درام خانوادگی، طنز و عاشقانه دریافت می کنید.

چیزی که این فیلم را از سایر فیلم ها متمایز می کند تمرکز آن بر ارزش ها و سنت های خانوادگی است. من برای تو کی هستم؟ پویایی گرم و دوست داشتنی یک خانواده هندی را به تصویر می کشد.

این فیلم نه تنها استعداد بازیگری سلمان خان را به نمایش گذاشت، بلکه موقعیت او را به عنوان یکی از بزرگترین ستاره های بالیوود تثبیت کرد.

نمی توان انکار پیوند ویژه بین او و مادهوری دیکسیت را انکار کرد که باعث شده آنها در بسیاری از فیلم های موفق با هم متحد شوند.

در کل فیلم من برای تو کی هستم؟ (?Hum Aapke Hain Koun) یک شاهکار کلاسیک بالیوود است که در طول زمان طرفداران زیادی داشته است.

5. زیبا (ساجان)

محبوب ترین فیلم، یک درام عاشقانه محصول سال 1991 (1370 میلادی) با بازی سلمان خان، مدوری دیکسیت و سانجی دات است.

این فیلم به کارگردانی لارنس دسوزا و تهیه کنندگی سوداکار بوکاده است.

این فیلم موفق داستان امان (سانجی دات) شاعری است که عاشق پوجا (مادهوری دیکسیت) می شود، اما پوجا عاشق آکاش (سلمان خان) می شود.

پیوند عاشقانه پوجا و آکاش به خوبی به مخاطب منتقل می شود و باعث می شود مخاطب در طول فیلم احساس خوبی نسبت به داستان عاشقانه آنها داشته باشد.

با این حال، بازی سانجی دات به کل داستان عمیق می‌افزاید، زیرا طبیعت آشفته‌اش از عشق به خطا رفته، کمک زیادی به جذاب شدن فیلم می‌کند.

موسیقی این فیلم محبوب نیز قابل توجه است زیرا دارای آهنگ هایی مانند "Mera Dil Bhi Kitna Pagal Hai" و "Bahut Pyaar Karte Hain" است.

این آهنگ های عاشقانه همچنان در بین مخاطبان محبوب هستند.

این فیلم محبوب نه تنها بازی های فوق العاده ای را از بازیگران خود به نمایش می گذارد، بلکه یک داستان اجتماعی است که موضوعاتی مانند دوستی، عشق و فداکاری را بررسی می کند.

این فیلم یکی از بهترین فیلم های هندی فارسی سلمان خان تا به امروز است.

اگر می خواهید یک فیلم عاشقانه هندی تماشا کنید، این یک انتخاب خوب است.

6. کاران آرجونا

فیلم کاران آرجون یک فیلم اکشن دهه 90 بود که تبدیل به یک فیلم کلاسیک شد.

این فیلم به کارگردانی راکش روشن، دو تا از بزرگترین سوپراستارهای بالیوود، سلمان خان و شاهرخ خان را گرد هم آورد.

فیلم کاران آرجون نقشی متفاوت از سلمان خان و شاهرخ خان را در اکران ارائه می دهد. زیرا آنها در نقش برادرانی هستند که انتقام دوباره از دشمنان خود را متولد کرده اند.

یک خط داستانی هیجان انگیز با صحنه های اکشن سریع و پیشرفته شما را جذب یک فیلم یک ساعته می کند.

کاران آرجون همچنین نقش های نمادینی از بازیگران مکمل مانند امریش پوری، راخی گار، کاجول، مامتا کولکارنی، جانی لور و غیره دارد.

یکی از به یاد ماندنی ترین جنبه های کاران آرجون موسیقی او بود. این آهنگ ها همچنان در بین مخاطبان بسیار محبوب هستند و آن را به یکی از محبوب ترین فیلم های هندی در تمام دوران تبدیل می کنند.

کاران آرجون یک کلاسیک جاودانه در تاریخ سینمای هند است که ترکیب جادویی سلمان خان و شاهرخ خان روی صفحه نمایش را به ما داد و در عین حال ارزش سرگرمی زیادی را برای همه سنین فراهم کرد.

معرفی بهترین فیلم های هندی دوبله فارسی سلمان خان

فیلم ,سلمان ,بازی ,خانواده ,هندی ,محبوب ,کاران آرجون ,بهترین فیلم ,بازی سلمان ,فارسی سلمان ,ترین فیلم ,دوبله فارسی سلمان ,هندی دوبله فارسی
مشخصات